Vizatimet realistike me laps të këtij artisti Nigerian duken më të vërteta se vetë fotot


0
5 shares
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Të vizatosh portrete është gjithmonë shumë e veshtirë dhe do shumë aftësi, por artisti Nigerian Arinze Stanley e ka bërë punën e tij më të vështirë duke përdorur vetëm lapsa.

Vizatimet duan më shumë se 100 orë për tu kompletuar dhe janë shembujt tipik të hiperrealizmit deri më sot. Për ata që besojnë se është ndonjë lloj triku Arinze poston punën e tij në progres me anë të fotove në stade të ndryshme të punës, ku tregon edhe disa detaje sesi arrin ti bëj këto foto kaq realistike.

Ju mund ta ndiqni dhe në Instagram ku ai nxjerr gjithmonë punët e tij më të reja.

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Ju pëlqen? Shpërndajeni me miqtë tuaj!

0
5 shares

Cili është reagimi juaj?

Lot Lot
0
Lot
Acaruese Acaruese
0
Acaruese
Hutuese Hutuese
0
Hutuese
Prekëse Prekëse
0
Prekëse
E këndshme E këndshme
0
E këndshme
Dreqin Dreqin
0
Dreqin
S'e pëlqej S'e pëlqej
0
S'e pëlqej
Dështim Dështim
0
Dështim
Peshkop Peshkop
0
Peshkop
E pëlqej E pëlqej
0
E pëlqej
Dashuri Dashuri
0
Dashuri
O perëndi O perëndi
0
O perëndi
E frikshme E frikshme
0
E frikshme
Hallall Hallall
3
Hallall
Ça dreqin Ça dreqin
0
Ça dreqin

Komente

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shpërndaje!

Shpërndaje emocionin me miqtë e tu më të afërt!