Thonjtë kuartc janë moda më e re dhe ç’është e vërteta janë vërtetë shumë të bukur


0
Thonje kuartc
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Ka një trend të ri në Instagram ëe po përhapet shumë shpejt dhe ky është “thonjtë prej kuartci”

Kjo modë është frymëzuar nga kuartci roz i cili thuhet se ndikon në energjine tone dhe na bën të dashurojmë më shumë gjërat që kemi përreth, kjo ngjyrë roze e leht do i bëj duart tuaja të duken të magjepsura. Ngjason aq shumë me mineralin e kuartcit saqë duket sikur kudo që shkon e merr energjinë e tij me vete. Mesa duket janë shumë të vështirë për tu bërë në shtëpi kështu që do ju këshillonim që të shkonit tek një profesionist i kësaj fushe. Gjithsesi ne po ju tregojmë disa foto.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Ju pëlqen? Shpërndajeni me miqtë tuaj!

0

Cili është reagimi juaj?

Lot Lot
0
Lot
Acaruese Acaruese
0
Acaruese
Hutuese Hutuese
0
Hutuese
Prekëse Prekëse
0
Prekëse
E këndshme E këndshme
0
E këndshme
Dreqin Dreqin
0
Dreqin
S'e pëlqej S'e pëlqej
0
S'e pëlqej
Dështim Dështim
0
Dështim
Peshkop Peshkop
0
Peshkop
E pëlqej E pëlqej
2
E pëlqej
Dashuri Dashuri
0
Dashuri
O perëndi O perëndi
0
O perëndi
E frikshme E frikshme
0
E frikshme
Hallall Hallall
0
Hallall
Ça dreqin Ça dreqin
0
Ça dreqin

Komente

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shpërndaje!

Shpërndaje emocionin me miqtë e tu më të afërt!