Sendet më të vlefshme që mund të blesh si student


0
10 shares
arke kursimi
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Ritja e parakohshme në moshë është një fazë në jetë ku mundësia për të marrë vendime të mençura financiare merr një rëndësi të madhe. Nevoja për t’iu përmbajtur një buxheti do të thotë se aftësia për të përcaktuar kur ka kuptim të shpenzoj dhe kur ka kuptim për të kursyer është diçka e paçmuar.

Lajm i lumtur për të gjithë ne është se jo çdo gjë që e bën jetën tuaj më të thjeshtë si një student apo një i ri, duhet të jetë e shtrenjtë. Shumë nga produktet e “lira” me të vërtetë kryejnë të njëjtat funksione me kolegët e tyre me çmim më të lartë dhe e bëjnë këtë pa ju lëkundur për tremujorët e tjerë.Në interesin e kursimit më të madh për produktet që do ta bëjnë jetën tuaj më të qetë, kemi vënë së bashku një listë të artikujve me vlerë si ekonomike dhe me çmim më të lartë, që ia vlejnë.

Një aplikacion për marrjen e shënimeve

Është një nga aplikacionet e përzgjedhur nga redaktorët e App Store, dhe kjo nuk është shumë e habitshme. Ishte aplikacioni më i shitur për produktivitet në 2013, 2014, 2015 dhe 2016, dhe nuk është gjë e vogël që të ketë në shënjestër të një mijë komente në App store dhe të vlerësohet ende me 4.5 yje.Aplikacioni ju lejon të ruani materiale në PDF, të ruani fotot, të regjistroheni audio, të jepni informacione audio dhe ne sajë të teknoligjive Cloud, ju lejon të keni akses të pakufizuar dhe uniforme në shënimet që merrni në shkollë ose gjatë një takimi biznesi.

Çmimi: 9.99$

aplikacion shenimesh

 

TrackR Bravo

Jeta është e rrëmujshme dhe e shpërndarë, dhe kështu jemi të gjithë ndonjëherë. Edhe fakti që disa nga gjërat e rëndësishme personale janë të vogla e mund të humbin menjëherë nuk na ndihmon.
TrackR (gjurmuesi) është këtu për t’u siguruar që kurrë nuk do të  humbni çelësat, portofolin, çantën tuaj ose televizorin. Humbët telefonin tuaj? Shtypni butonin në pajisje dhe do të bjerë zilja, madje edhe në modalitetin e ‘silent’.

Çmimi: 23.95$

gjurmues

 

Një mbrojtës ekrani për telefonin tuaj

Aksidentet ndodhin, në mënyrë të çuditshme janë të prirur për të ndodhur në këtë fazë të jetës.Është me mirë të paguash 7.99$ tani sesa të rregullosh 100$ me vonë!

mbrojtese ekrani

 

Një kabëll HDMI

Nëse jeni mësuar të shikoni TV dhe filma në internet, kjo ndoshta është një nga shpenzimet më të mira ekonomike që mund të bëni. Një kordon HDMI do t’ju lejojë të lidhni laptopin me televizorin, kështu që mund ta përjetoni atë çfarë po shikoni në një ekran më të madh dhe me më shumë njerëz.

 Çmimi: 8$

kordon HDMI

 

Një hard disk i jashtëm

Një hard disk i jashtëm është diçka që nuk mund të kesh menduar për ta blerë, por do të mësosh ta duash menjëherë. Hard disk-u i jashtëm jo vetëm që mban gjërat tuaja të sigurta në rast se kompjuteri juaj prishet ose është vjedhur, por gjithashtu ju lejon të krijoni hapësirë ​​të paçmuar në kompjuterin tuaj, duke e lejuar atë të punojë më gjatë e më mirë.

 Çmimi: 54$

Hard Disc i jashtem

 

Një bateri portative

Nëse jeni në levizje duke punuar, mbërthyer në një klasë me një prizë, ose duke udhëtuar dhe nuk dëshironi të uleni në dysheme pranë një prize për të karikuar telefonin tuaj, një bateri e jashtme është një mrekulli e vogël. 

Çmimi: 23.99$ 

bateri portative

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Ju pëlqen? Shpërndajeni me miqtë tuaj!

0
10 shares

Cili është reagimi juaj?

Lot Lot
1
Lot
Acaruese Acaruese
0
Acaruese
Hutuese Hutuese
0
Hutuese
Prekëse Prekëse
0
Prekëse
E këndshme E këndshme
1
E këndshme
Dreqin Dreqin
0
Dreqin
S'e pëlqej S'e pëlqej
0
S'e pëlqej
Dështim Dështim
0
Dështim
Peshkop Peshkop
0
Peshkop
E pëlqej E pëlqej
1
E pëlqej
Dashuri Dashuri
0
Dashuri
O perëndi O perëndi
0
O perëndi
E frikshme E frikshme
0
E frikshme
Hallall Hallall
0
Hallall
Ça dreqin Ça dreqin
0
Ça dreqin

Komente

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shpërndaje!

Shpërndaje emocionin me miqtë e tu më të afërt!