Pasi isha i mërzitur fillova të bombardoja qytetin tim me sy artificial


0
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Dimri në Skandinavi zgjat më shumë se 6 muaj, kështu qe u mërzita dhe fillova të vija sy artificial kudo që kisha një monolog në mendje.

Shpresoj t’ju pëlqejnë ? !

“Ckemi zonjushani”

“Ja si duket dimri në Suedi”

 

“Kjo është më e keqja. Duket si ai shoku që është gjithmonë i lumtur sepse është tepër budalla për të kuptuar se gjithcka ta shpif”

 

E quaj këtë TEQUILAAAAAGRHHHH”

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Ju pëlqen? Shpërndajeni me miqtë tuaj!

0

Cili është reagimi juaj?

Lot Lot
0
Lot
Acaruese Acaruese
0
Acaruese
Hutuese Hutuese
0
Hutuese
Prekëse Prekëse
0
Prekëse
E këndshme E këndshme
0
E këndshme
Dreqin Dreqin
0
Dreqin
S'e pëlqej S'e pëlqej
0
S'e pëlqej
Dështim Dështim
0
Dështim
Peshkop Peshkop
0
Peshkop
E pëlqej E pëlqej
0
E pëlqej
Dashuri Dashuri
0
Dashuri
O perëndi O perëndi
0
O perëndi
E frikshme E frikshme
0
E frikshme
Hallall Hallall
1
Hallall
Ça dreqin Ça dreqin
0
Ça dreqin

Komente

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shpërndaje!

Shpërndaje emocionin me miqtë e tu më të afërt!