Nëse do mund të fotografonit ëndrrat do dukeshin pak a shumë kështu


0
surreal dreams
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Nëse do mund të fotografonit ëndrrat do dukeshin pak a shumë kështu

 

Artisti Hüseyin Şahin nuk bashkon vetëm foto, por edhe realitetin me fantazinë, ku dalin këto skena spektakolare.

Mënyra e tij në fakt është e përdorur nga shumë artist të tjerë por mendimet dhe fotot që ai zgjedh kalojnë imagjinatën e njeriut, rezultatet duken si pamje të marra nga ëndrrat tuaja më të bukura, ndonjëherë edhe nga mankthet, gjithmonë varet sesi e përjeton ti të notosh me një balenë në rrëzën e një mali.

Şahin ka diku tek 55 mij ndjekës në Instagram. Disa nga punët e tij ndërthuren me elemente nga folklori.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Ju pëlqen? Shpërndajeni me miqtë tuaj!

0

Cili është reagimi juaj?

Lot Lot
0
Lot
Acaruese Acaruese
0
Acaruese
Hutuese Hutuese
1
Hutuese
Prekëse Prekëse
0
Prekëse
E këndshme E këndshme
0
E këndshme
Dreqin Dreqin
0
Dreqin
S'e pëlqej S'e pëlqej
0
S'e pëlqej
Dështim Dështim
0
Dështim
Peshkop Peshkop
0
Peshkop
E pëlqej E pëlqej
0
E pëlqej
Dashuri Dashuri
0
Dashuri
O perëndi O perëndi
1
O perëndi
E frikshme E frikshme
0
E frikshme
Hallall Hallall
0
Hallall
Ça dreqin Ça dreqin
0
Ça dreqin

Komente

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shpërndaje!

Shpërndaje emocionin me miqtë e tu më të afërt!