Mesazhi parazgjedhor i Donald Trump për Izraelin: Luftë me Iranin (video)


0
donald trump
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

“E dua Izraelin dhe nderoj e respektoj besimin e traditën e popullit hebre dhe është e rëndësishme të kemi një president që ndihet njësoj. Për mua, nderi dhe respekti për fenë hebre është personal. Ime bijë Ivanka dhe dhëndri im Jerrett, po i rrisin fëmijët e tyre në besimin hebre, duke më kujtuar gjithmonë për vlerat dhe mësimët e rëndësishme mbi lidershipin, vendimet dhe familjet që kemi mësuar nga traditat hebraike. Administrata ime do të qëndrojë krah më krah me popullin hebre dhe drejtuesit e Izraelit, për të forcuar, jo vetëm urat e krijuara mes hebrenjve amerikanë dhe izraelitëve, por edhe mes të gjithë amerikanëve dhe izraelitëve. Së bashku, do t’i bëjmë ballë armiqve si Irani, të vendosur për të shkatërruar Izraelin dhe njerëzit e tij. Së bashku do të bëjmë Amerikën dhe Izraelin të sigurt edhe njëherë”

Kjo ka qenë një nga deklaratat parazgjedhore të presidentit të ardhshëm të Amerikës, Donald Trump. Shumë pyetje mund të lindin, por me siguri të apasionuarit pas teorive konspirative do dinë të përgjigjen më mirë.

Ndiqni videon:

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Ju pëlqen? Shpërndajeni me miqtë tuaj!

0

Cili është reagimi juaj?

Lot Lot
0
Lot
Acaruese Acaruese
0
Acaruese
Hutuese Hutuese
0
Hutuese
Prekëse Prekëse
0
Prekëse
E këndshme E këndshme
0
E këndshme
Dreqin Dreqin
0
Dreqin
S'e pëlqej S'e pëlqej
0
S'e pëlqej
Dështim Dështim
0
Dështim
Peshkop Peshkop
0
Peshkop
E pëlqej E pëlqej
0
E pëlqej
Dashuri Dashuri
0
Dashuri
O perëndi O perëndi
0
O perëndi
E frikshme E frikshme
0
E frikshme
Hallall Hallall
0
Hallall
Ça dreqin Ça dreqin
0
Ça dreqin

Komente

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shpërndaje!

Shpërndaje emocionin me miqtë e tu më të afërt!