Ky qen i jep dhurata zonjës që e ushqen atë përditë


0
4 shares
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Njihuni me Tau Plu, i cili di disa gjëra mbi edukatën sepse gjithmonë ai i sjell dhurata zonjës që e ushqen atë gjithmonë. “Kur ai është i uritur, gjithmonë do sjell dicka në këmbim” thotë Orawan Kaewla, një zonjë e cila ushqen qent e rrugëve. Ajo shkruan në Facebook; “Ai do sjell një cop gjetheje ose ndonjëherë edhe ndonjë fletë në këmbim të asaj cka un do i jap, para se të ushqej qent e tjerë i pari është Tau Plu dhe e ëma e tij.”

Qenushi e di tashmë se kjo mënyrë është më e mirë sesa të shkoj direkt tek tasi me oriz që zonja vendos në rrugë. Pasi Orawan postoj një video në Facebook të qenushit ai u bë shumë i famshmëm dhe shumë njerëz kërkuan ta adoptonin.  Shpresojmë që sa më shpejt Tau Plu dhe mamaja e tij të gjejnë sa më shpejt një familje të ngrohtë dhe plot dashuri, madje dhe personi që do ta adoptoj do ta ketë shtëpinë të mbushur me dhurata. 🙂

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Ju pëlqen? Shpërndajeni me miqtë tuaj!

0
4 shares

Cili është reagimi juaj?

Lot Lot
0
Lot
Acaruese Acaruese
0
Acaruese
Hutuese Hutuese
0
Hutuese
Prekëse Prekëse
1
Prekëse
E këndshme E këndshme
0
E këndshme
Dreqin Dreqin
0
Dreqin
S'e pëlqej S'e pëlqej
0
S'e pëlqej
Dështim Dështim
0
Dështim
Peshkop Peshkop
0
Peshkop
E pëlqej E pëlqej
0
E pëlqej
Dashuri Dashuri
1
Dashuri
O perëndi O perëndi
0
O perëndi
E frikshme E frikshme
0
E frikshme
Hallall Hallall
0
Hallall
Ça dreqin Ça dreqin
0
Ça dreqin

Komente

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shpërndaje!

Shpërndaje emocionin me miqtë e tu më të afërt!