Kjo është mënyra sesi im atë përballet me krizën e moshës së mesme, duke bërë set fotografish me temë Game of Thrones


0
8 shares
babai im si game of Thrones
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Babai im mbushi 50 këtë vit dhe donte ta festonte në një mënyrë ndryshe. Kështuqë ai vendosi të bënte një udhëtim me time më, motrën, vllain dhe dy nga shokët e mi. Fotografi i zoti quhet Sheridan’s Art, dhe nje artist makeup-i Kika Von Macabre bën të mundur gjithë këtë.

Njihuni me Goron, zotin e tokës së Cornish, i cili është i detyruar të luftoj për mbretin Mordred kundra forcave të errta që kërcenojnë mbretërinë. Pas një lufte të madhe në kufij të Cornish, Goron kthehet si një hero. Pasi vetë mbreti Mordred u ndje xheloz ai dërgon Gwenoran, një shtrigë blu për ta kthyher Goron në anën e egër. I ndarë midis dy botëve, Goron më në fund mbledh fuqitë për të lufutar shtrigën e keqe!

A do ja dali mbanë?

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Ju pëlqen? Shpërndajeni me miqtë tuaj!

0
8 shares

Cili është reagimi juaj?

Lot Lot
0
Lot
Acaruese Acaruese
0
Acaruese
Hutuese Hutuese
0
Hutuese
Prekëse Prekëse
0
Prekëse
E këndshme E këndshme
0
E këndshme
Dreqin Dreqin
0
Dreqin
S'e pëlqej S'e pëlqej
0
S'e pëlqej
Dështim Dështim
0
Dështim
Peshkop Peshkop
0
Peshkop
E pëlqej E pëlqej
0
E pëlqej
Dashuri Dashuri
0
Dashuri
O perëndi O perëndi
0
O perëndi
E frikshme E frikshme
0
E frikshme
Hallall Hallall
1
Hallall
Ça dreqin Ça dreqin
1
Ça dreqin

Komente

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shpërndaje!

Shpërndaje emocionin me miqtë e tu më të afërt!