Kendall Jenner zbulon se pse hoqi dorë nga Instagram


0
kendall-jenner
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Kendall Jenner shokoi miliona ndjekësit e saj duke mbyllur llogarinë e saj në Instagram.

Tani 21 vjecarja është shprehur se pse ka ndërmarrë vendimin për të çaktivizuar llogarinë e saj.

“Thjesht doja të detoksikohesha. Kisha nevojë për pak pushim. Isha gjithë kohës mbi të. Zgjohesha çdo mëngjes dhe ishte gjëja e parë që shihja. Shtrihesha për të fjetur dhe ishte gjëja e fundit që shihja.” – tha ajo për Ellen Show. “Ndihesha shumë e varur ndaj tij, prandaj doja të merrja pak pushim për tu qetësuar”.

Modelja e pasarelave shënoi një record të ri në Instagram për pëlqimet më të shumta duke hedhur një foto të saj me flokë në formë zemre. Kjo foto mori 3.6 milion pëlqime.

Ajo u kalua vetem nga Justin Bieber më herët këte vit, kur ai hodhi një foto të vjetër të tijën me Selena Gomez.

kendall jenner
Fotoja më e pëlqyer e Kendall

Ashtu si pjesa tjetër e familjes së saj, Kendall është akoma aktive në Twitter, Snapchat dhe Facebook. Gjithashtu ajo premtoi se nuk e mbylli Instagramin përgjithmonë.

“Do të kthehem. Do të kthehem. Kanë kaluar vetëm dy ditë! Mesa duket mbyllja po jep rezultat” – qeshi ajo.

Mbyllja e papritur e Instagramit nga modelja ka zënë faqet e para rreth botës, duke habitur edhe vete Jenner.

kendall jenner

“Është çmenduri që u bë lajm kaq i madh. Nuk e kam idenë si ndodhi” – është shprehur ajo.

“Dua të them, se thjesht nuk e prisja. Hoqa edhe Twitter-in nga celulari im. Nuk e fshiva llogarinë, por hoqa aplikacionin nga celulari, kështu që nuk e kisha idenë nëse dikush po fliste rreth kësaj. Sinqerisht nuk e mendoja se do i interesonte njeriu.”

“Shokët e mi vazhdonin te më dërgonin mesazhe mua dhe familjes time dhe mendoja, si ka mundesi që çdokush e di? Më dërgonin link-e nga, për shembull CNN dhe thjesht pyesja veten: ‘Si ka mundësi që qenka lajm kaq i madh?'”.

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Ju pëlqen? Shpërndajeni me miqtë tuaj!

0

Cili është reagimi juaj?

Lot Lot
0
Lot
Acaruese Acaruese
0
Acaruese
Hutuese Hutuese
0
Hutuese
Prekëse Prekëse
0
Prekëse
E këndshme E këndshme
0
E këndshme
Dreqin Dreqin
0
Dreqin
S'e pëlqej S'e pëlqej
0
S'e pëlqej
Dështim Dështim
0
Dështim
Peshkop Peshkop
0
Peshkop
E pëlqej E pëlqej
0
E pëlqej
Dashuri Dashuri
0
Dashuri
O perëndi O perëndi
0
O perëndi
E frikshme E frikshme
0
E frikshme
Hallall Hallall
0
Hallall
Ça dreqin Ça dreqin
0
Ça dreqin

Komente

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shpërndaje!

Shpërndaje emocionin me miqtë e tu më të afërt!