Kapet fantazma që bën palestër? (video)


0
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Një skenë e çuditshme dhe ndoshta e frikshme është filmuar nga kamera amatore në Kangun të Meksikës.

 

Pamjet tregojnë një pajisje palestre për ushtrime e cila duket se lëvis tërësisht vetë, e pandikuar nga ndonjë rrethanë tjetër. Gruaja e cila ka filmuar, paralajmëron edhe të rinjtë që të mos i afrohen pajisjes.

 

Në fund të fundit, jo të gjithë që dëshirojnë të ushtrojnë duhet të kenë një trup për ta bërë këtë.

 

Për më tepër ndiqni videon:

 

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Ju pëlqen? Shpërndajeni me miqtë tuaj!

0

Cili është reagimi juaj?

Lot Lot
0
Lot
Acaruese Acaruese
0
Acaruese
Hutuese Hutuese
0
Hutuese
Prekëse Prekëse
0
Prekëse
E këndshme E këndshme
0
E këndshme
Dreqin Dreqin
0
Dreqin
S'e pëlqej S'e pëlqej
0
S'e pëlqej
Dështim Dështim
0
Dështim
Peshkop Peshkop
0
Peshkop
E pëlqej E pëlqej
0
E pëlqej
Dashuri Dashuri
0
Dashuri
O perëndi O perëndi
0
O perëndi
E frikshme E frikshme
0
E frikshme
Hallall Hallall
0
Hallall
Ça dreqin Ça dreqin
0
Ça dreqin

Komente

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shpërndaje!

Shpërndaje emocionin me miqtë e tu më të afërt!