Higuain i Juventus kërcënohet me jetë


0
Higuain në prezantimin para tifozëve me fanellën e Juventusit
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Sulmuesi argjentinas i Juventusit, Gonzalo Higuain ka disa javë që nuk ëshë i disponueshëm nën urdhrat e trajnerit Allegri. Për shkak të një dëmtimi të marrë në kofshë, ai nuk është ende gati për të filluar dhe stërvitjen me shokët e ekipit. Në fakt analistët mendojnë se shkak i formës së tij të dobët është dhe gjendja e tij psikologjike e rënduar pasi sipas revistës italiane Novella 2000, mësohet se sulmuesi kërcënohet me jetë.

 

“Ai mbahet në surveijm 24 orë në 7 ditë të javës, dhe në dy javët e fundit, ai nuk ka dalë i pashoqëruar nga shtëpia, pa eskortën e tij nga Divizioni i Hetimeve të Përgjithshme dhe Operacionet Speciale.” – u shpreh agjenti i tij, dhe njëkohësisht vëllai i tij, Nicolas.

 

 

Vetë lojtari ka konfirmuar që po kalon një periudhë të vështirë, që përvecse po kalon një formë të dobët sportive, po kërcënohet me jetë. Ai ka vazhduar më tej duke konfirmuar se është i shqetësuar dhe për sigurinë e njerëzve të tij më të afërt dhe bashkpunëtorëve.

 

Sipas editorialit italian, nuk është vërtetuar ende se nga kush kanë ardhur këto kërcënime, të cilat për momentin janë ende anonimë.

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Ju pëlqen? Shpërndajeni me miqtë tuaj!

0

Cili është reagimi juaj?

Lot Lot
0
Lot
Acaruese Acaruese
0
Acaruese
Hutuese Hutuese
0
Hutuese
Prekëse Prekëse
0
Prekëse
E këndshme E këndshme
0
E këndshme
Dreqin Dreqin
0
Dreqin
S'e pëlqej S'e pëlqej
0
S'e pëlqej
Dështim Dështim
0
Dështim
Peshkop Peshkop
0
Peshkop
E pëlqej E pëlqej
0
E pëlqej
Dashuri Dashuri
0
Dashuri
O perëndi O perëndi
0
O perëndi
E frikshme E frikshme
0
E frikshme
Hallall Hallall
0
Hallall
Ça dreqin Ça dreqin
0
Ça dreqin

Komente

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shpërndaje!

Shpërndaje emocionin me miqtë e tu më të afërt!