Fotokamera nuk punoi para një seti fotografish, kështu që fotografi përdor Iphone-in e tij dhe rezultati është fantastik


0
11 shares
foto me iPhone
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Fotografi i vendosur në Sydney Aaron Broëning ishtë gati të bënte një set perfekt fotografish deri në momentin që kamera e tij ndaloi së funksionuari. Më mirë sesa ta shtyne për një ditë tjetër ai vendosi të përdori Iphone 6 e tij. Rezultati ishte më i mirë nga sa të gjithë e pritën.

Duke përdorur fuqinë e iOS 10 dhe një aplikacion të quajtur Camera+. Shkrepjet e tij duken si puna e një seti super professional, që e bëjnë të vështirë besimin se ato janë të bëra me telefon. “Të jem i sinqert jam praktikuar me limitet e mija në fotografi, ama të përdorje një telefon për këtë gjë ishte akoma dhe më e vështirë.”

Modelja e tij Jasmine Scorse-Chen e mori këtë gjë shumë sportivisht dhe madje u intrigua nga sfida e re që do të ndërmerrnin.

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Ju pëlqen? Shpërndajeni me miqtë tuaj!

0
11 shares

Cili është reagimi juaj?

Lot Lot
0
Lot
Acaruese Acaruese
0
Acaruese
Hutuese Hutuese
0
Hutuese
Prekëse Prekëse
0
Prekëse
E këndshme E këndshme
0
E këndshme
Dreqin Dreqin
0
Dreqin
S'e pëlqej S'e pëlqej
0
S'e pëlqej
Dështim Dështim
0
Dështim
Peshkop Peshkop
0
Peshkop
E pëlqej E pëlqej
0
E pëlqej
Dashuri Dashuri
2
Dashuri
O perëndi O perëndi
0
O perëndi
E frikshme E frikshme
0
E frikshme
Hallall Hallall
0
Hallall
Ça dreqin Ça dreqin
0
Ça dreqin

Komente

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shpërndaje!

Shpërndaje emocionin me miqtë e tu më të afërt!