Foto që do ju ndryshojnë mënyrën se si e shihni botën


0
10 shares
barcelona nga lart
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Ato janë monumente dhe vende të fotografuara aq shumë, saqë shpesh herë ndihemi sikur i njohim e i kemi parë dhe vet nga afër. Por sa e njohim vendin apo terrenin rreth tyre? Ja fotografitë që do ju ndryshojnë prespektivën mbi këto vende.

 

1. Qyteza bavareze Nördlingen, e cila është ndërtuar në kraterin e një meteori 14 milion vjeçar

qyteze bavareze

 

2. Fundi i “Murit të Madh Kinez”

muri i madh kinez

 

3. Vendi ku shkojnë rrotat e vjetra për të “vdekur”

varreze rrotash te vjetra

 

4. Dy anët e Rio de Janeiro

rio de janeiro

 

5. Thjesht një kujtim që Kairo është një qytet vërtetë shumë i vjetër

kairo

 

6. Ylber 360 gradë i parë nga një aeroplan

ylber 360 grade

 

7. Një foto shumë presidenciale

avioni presidencial

 

8. Kështu duket Mërkuri

planeti merkur

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Ju pëlqen? Shpërndajeni me miqtë tuaj!

0
10 shares

Cili është reagimi juaj?

Lot Lot
0
Lot
Acaruese Acaruese
0
Acaruese
Hutuese Hutuese
0
Hutuese
Prekëse Prekëse
0
Prekëse
E këndshme E këndshme
2
E këndshme
Dreqin Dreqin
0
Dreqin
S'e pëlqej S'e pëlqej
0
S'e pëlqej
Dështim Dështim
0
Dështim
Peshkop Peshkop
0
Peshkop
E pëlqej E pëlqej
0
E pëlqej
Dashuri Dashuri
0
Dashuri
O perëndi O perëndi
1
O perëndi
E frikshme E frikshme
0
E frikshme
Hallall Hallall
0
Hallall
Ça dreqin Ça dreqin
0
Ça dreqin

Komente

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shpërndaje!

Shpërndaje emocionin me miqtë e tu më të afërt!