Disa nga momentet më të çuditshme ku njerzit kanë kapur partnerët e tyre


0
Gruaja ime teknologjike
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Ju mbahet mend kur gjysma tjeter e juaja ndodhet në një situatë ku nuk duhet të ishte? Madje dhe fjalët pr ta përshkruar këtë situatë nuk i keni gjetur? Nëse jo pasi të shikoni këto foto do ta kuptoni për çfarë po flasim.

#1 U futa në shtëpi edhe gjeta burrin tim duke shëtitur macen në tavan dhe duke kënduar: “Mace marimangë, mace merimangë…”

#2 Pasi na i shtynë avionin pas 12 orësh, i dashuri im vendosi të vërdallisej, kur e gjeta ishte në një maratonë me filmat e Pixar në një dhomë të mbushur me 5 vjeçar

#3 Më adopto që të të ngjaj

#4 Dhoma e gjumit ka shumë dritë në mëngjes, kështuqë burri im gjen zgjidhje të tjera

#5 Fazat e gruas sime në depresion pasi i ikën fugoni i akullores

#6 Mendoja se burri im bënte palester çdo pasdite…

#7 Dëgjova burrin tim që i thoshte qënit që mos të lëviste, shkova të shihja çndodhte dhe çtë shoh…

#8 Të paktën i dashuri im ka bërë një dush sot

#9 Ime motër më merr në telefon dhe më thotë se humbi burrin në dyqanin e fëmijëve, pas 20 minutash më dërgon këtë mesazh

#10 Shkoj të takoj burrin tim në zyrë dhe shikoj këtë…

#11 Futem në dhomë dhe gjej burrin tim tek po më tradhëtonte….

#12 Pasi po kërkoja për gruan time e gjej atë në garderobë, u tremba se po qante dhe e pyes se çfarë kishte, me thotë vetëm: “Nuk kam asnjë gjë për të veshur.” Problemi i parë në këtë botë!!!!

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Ju pëlqen? Shpërndajeni me miqtë tuaj!

0

Cili është reagimi juaj?

Lot Lot
1
Lot
Acaruese Acaruese
0
Acaruese
Hutuese Hutuese
0
Hutuese
Prekëse Prekëse
0
Prekëse
E këndshme E këndshme
0
E këndshme
Dreqin Dreqin
0
Dreqin
S'e pëlqej S'e pëlqej
0
S'e pëlqej
Dështim Dështim
0
Dështim
Peshkop Peshkop
0
Peshkop
E pëlqej E pëlqej
0
E pëlqej
Dashuri Dashuri
0
Dashuri
O perëndi O perëndi
0
O perëndi
E frikshme E frikshme
0
E frikshme
Hallall Hallall
0
Hallall
Ça dreqin Ça dreqin
0
Ça dreqin

Komente

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shpërndaje!

Shpërndaje emocionin me miqtë e tu më të afërt!