Çifti i ri bashkë me fëmijën e tyre 2 vjeçar rikrijojnë skena nga filmat e famshëm


0
5 shares
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Një çift i ri pasi u trasferuan në shtëpinë e tyre të re në Sydney , Australi , gjetën një mënyrë kreative për të përdorur kutitë e kartonit të mbetura. Lilly dhe Leon janë të apasionuar pas filmave dhe vendosën të rikrijonin disa skena nga filmat e tyre të preferuar, por këtë herë protagonisti kryesor ishte djali i tyre 2 vjeçar.

 

#1 Game Of Thrones

 

 

#2 Mad Max

 

 

#3 Breaking Bad

 

 

#4 Batman

 

 

#5 Lord Of The Rings

 

 

#6 Forrest Gump

 

 

#7 The Revenant

 

 

#8 Home Alone

 

 

#9 The Matrix

 

 

#10 Star Wars

 

Marrë nga : http://www.cardboardboxoffice.com

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Ju pëlqen? Shpërndajeni me miqtë tuaj!

0
5 shares

Cili është reagimi juaj?

Lot Lot
0
Lot
Acaruese Acaruese
0
Acaruese
Hutuese Hutuese
0
Hutuese
Prekëse Prekëse
0
Prekëse
E këndshme E këndshme
1
E këndshme
Dreqin Dreqin
0
Dreqin
S'e pëlqej S'e pëlqej
0
S'e pëlqej
Dështim Dështim
0
Dështim
Peshkop Peshkop
0
Peshkop
E pëlqej E pëlqej
0
E pëlqej
Dashuri Dashuri
0
Dashuri
O perëndi O perëndi
0
O perëndi
E frikshme E frikshme
0
E frikshme
Hallall Hallall
0
Hallall
Ça dreqin Ça dreqin
0
Ça dreqin

Komente

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shpërndaje!

Shpërndaje emocionin me miqtë e tu më të afërt!