Babai kthen vizatimet e të birit në karaktere filmash vizatimor dhe rezultati është fantastik


0
11 shares
vizatime bab e bir
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Thomas Romain është një artist animacionesh që jeton në Tokyo. Ai ka punuar në shumë seri të ndryshme të njohura. Por disa nga idetë më të mira I kanë ardhur nga dy djemt e tij . Duke punuar së bashku në atë cka ai e quan Babë e Bir Ëorkshop, Thomas dhe djemtë krijojnë personazhe të cuditshëm dhe te mrekullueshëm në të njëjtën kohë. Në fakt djemtë I krijojnë ndërsa ai I modifikon duke I kthyher në punë arti qofshin ata luftëtar gjarprinjsh ose luftëtar resh. Shifni disa nga punët më të parapëlqyera të kësaj familjeje të lezetshme .

 

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Ju pëlqen? Shpërndajeni me miqtë tuaj!

0
11 shares

Cili është reagimi juaj?

Lot Lot
0
Lot
Acaruese Acaruese
0
Acaruese
Hutuese Hutuese
0
Hutuese
Prekëse Prekëse
0
Prekëse
E këndshme E këndshme
0
E këndshme
Dreqin Dreqin
0
Dreqin
S'e pëlqej S'e pëlqej
0
S'e pëlqej
Dështim Dështim
0
Dështim
Peshkop Peshkop
0
Peshkop
E pëlqej E pëlqej
1
E pëlqej
Dashuri Dashuri
0
Dashuri
O perëndi O perëndi
0
O perëndi
E frikshme E frikshme
0
E frikshme
Hallall Hallall
1
Hallall
Ça dreqin Ça dreqin
0
Ça dreqin

Komente

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shpërndaje!

Shpërndaje emocionin me miqtë e tu më të afërt!