Asnje nuk mund ti rezistoj dot këtyre fëmijëve në qendra estetike (foto)


0
babies
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Pas një dite të gjatë, të gjithë duam një banjë të nxehtë dhe një masazh të mirë, sidomos kur je një bebe…

Qëndra estetike e fëmijëve në Australinë Perëndimore ofron Hydroterapi dhe masazhit të klasit të lartë  për klient nën moshën 6 muajshe. Kjo qendër madje ka edhe patentën për pajisjen e saj notuese. Jo vetëm që banjat e vogla janë shumë të adhurueshme por janë shumë relaksuese dhe gati për të dhënë mësime noti. Fotot nga qendra po bëjnë xhiron e botës në internet ku kanë diku tek 11.5 milion ndjekës në faqen e tyre në Instagram.

Gjithsesi kjo qëndër është e para në Australi, e cila është pjesë e nje kompanie shumë të madhe Internacionale. Themeluesi, Laura Sevenus ka qëndra të tjera në Angli, Afrikën e Veriut dhe Spanjë.

“Qendra estetike në Australi që bën masazhe dhe banjo të nxehta vetëm për… e gjetët… bebe”

“Këtu, bebet luajnë dhe notojnë në uji sa të kënaqen në banjo të ngrohtë me dallgë të vogla”

 

“Bubby, quhet pajisja e tyre që mundësojnë që bebet të notojnë dhe të jenë të sigurta në të njëjtën kohë”

“Kjo eksperiencë mundëson që prindrit dhe fëmijët të relaksohen ne ambjente ku dhe afrohen më shumë”

“Në uji, bebet mund të lëvizin lirshmërisht, gjë që ndihmon në zhvillimin e muskujve dhe kockave”

“Ndjeshmëria që përjetojnë i përgatit për ecjen dhe notimin”

“Pastaj, le ta pranojmë! Është e vështirë të jesh i sapolindur, ndonjëherë do të kesh pak relaks”

“Pas banjos bebeve u bëhet një masazh i lehtë me vajin e farave të rrushit”

“Uji ku bëjnë banjo është i pastuar me ozon, i cili vret të gjitha bakteret që janë te dëmshme për lëkurën”

 

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Ju pëlqen? Shpërndajeni me miqtë tuaj!

0

Cili është reagimi juaj?

Lot Lot
0
Lot
Acaruese Acaruese
0
Acaruese
Hutuese Hutuese
0
Hutuese
Prekëse Prekëse
0
Prekëse
E këndshme E këndshme
0
E këndshme
Dreqin Dreqin
0
Dreqin
S'e pëlqej S'e pëlqej
0
S'e pëlqej
Dështim Dështim
0
Dështim
Peshkop Peshkop
0
Peshkop
E pëlqej E pëlqej
0
E pëlqej
Dashuri Dashuri
1
Dashuri
O perëndi O perëndi
0
O perëndi
E frikshme E frikshme
0
E frikshme
Hallall Hallall
0
Hallall
Ça dreqin Ça dreqin
0
Ça dreqin

Komente

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shpërndaje!

Shpërndaje emocionin me miqtë e tu më të afërt!