Artistja Andhika Muksin modifikon në Photoshop personazhet e Disney në foto të Vip-ave


0
2 shares
karakteret e disney
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Ato janë në tapetin e kuq, në balada, parada mode, por dhe në shtëpi. Artistja Andhika Muksin u ka dhënë jetë karaktereve të Disney.

Andhika Muksin ëhtë një artiste e bazuar në Jakarta e cila krijon përralla moderne duke modifikuar foto të personazheve të njohur sikur janë personazhe Disney.

Keni parë ndonjëherë Pokahontasin në Caochella, apo bukuroshen e fjetur në aeroport, apo njerkat e këqija të ulur në rradhën e parë në një paradë mode? Epo ja që tani mundeni.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Ju pëlqen? Shpërndajeni me miqtë tuaj!

0
2 shares

Cili është reagimi juaj?

Lot Lot
0
Lot
Acaruese Acaruese
0
Acaruese
Hutuese Hutuese
0
Hutuese
Prekëse Prekëse
0
Prekëse
E këndshme E këndshme
0
E këndshme
Dreqin Dreqin
0
Dreqin
S'e pëlqej S'e pëlqej
0
S'e pëlqej
Dështim Dështim
0
Dështim
Peshkop Peshkop
0
Peshkop
E pëlqej E pëlqej
0
E pëlqej
Dashuri Dashuri
0
Dashuri
O perëndi O perëndi
0
O perëndi
E frikshme E frikshme
0
E frikshme
Hallall Hallall
0
Hallall
Ça dreqin Ça dreqin
0
Ça dreqin

Komente

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shpërndaje!

Shpërndaje emocionin me miqtë e tu më të afërt!