Apartamenti më i vogël në botë


0
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

E keni imagjinuar ndonjëherë të projektoni një apartament 8m2 duke përfshirë të gjitha funksionet normale për një jetesë të rehatshme? I projektuar si një dollap në mur ky apartament ka brenda një shkallë të fshehur që të çon lart drejt krevatit, një dollap për rrobat dhe dera e tretë ka brenda një tavolinë ngrënie të mjaftueshme për 2 veta. Përveç këtyre ka edhe një hapësirë për tualetin e projektuar me pllaka në formë mozaiku.

 

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Ju pëlqen? Shpërndajeni me miqtë tuaj!

0

Cili është reagimi juaj?

Lot Lot
0
Lot
Acaruese Acaruese
0
Acaruese
Hutuese Hutuese
0
Hutuese
Prekëse Prekëse
0
Prekëse
E këndshme E këndshme
0
E këndshme
Dreqin Dreqin
0
Dreqin
S'e pëlqej S'e pëlqej
0
S'e pëlqej
Dështim Dështim
0
Dështim
Peshkop Peshkop
0
Peshkop
E pëlqej E pëlqej
0
E pëlqej
Dashuri Dashuri
1
Dashuri
O perëndi O perëndi
0
O perëndi
E frikshme E frikshme
0
E frikshme
Hallall Hallall
0
Hallall
Ça dreqin Ça dreqin
0
Ça dreqin

Komente

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shpërndaje!

Shpërndaje emocionin me miqtë e tu më të afërt!