8 ushqimet që i kemi përgatitur gjithmonë gabim


0
ushqime
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Asnjëherë nuk marrim sasinë e duhur të perimeve dhe frutave në dietën tonë. Arsyeja më kryesore është sepse të ha shumë kohë dhe kërkon mund të përgatisësh një salladë perimesh, apo frutash qoftë ajo. Kjo sepse i kemi përgatitur në mënyrën e gabuar, duke u përpjekur të heqim farat një nga një, apo të heqim lëkurën e tyre.

 

Ja disa mënyra më të thjeshta për tju ndihmuar në dietë:

 

 

Specat e ëmbla

specat e ëmbla

 

 

Bostani

bostani

 

 

Patatet

patatet

 

 

Qepët

qepë

 

 

Frutat e vogla

frutat e vogla

 

 

Specat

speca

 

 

Portokaj / Limonë

portokaj

 

 

Kungujt

kungull

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Ju pëlqen? Shpërndajeni me miqtë tuaj!

0

Cili është reagimi juaj?

Lot Lot
0
Lot
Acaruese Acaruese
0
Acaruese
Hutuese Hutuese
0
Hutuese
Prekëse Prekëse
0
Prekëse
E këndshme E këndshme
0
E këndshme
Dreqin Dreqin
0
Dreqin
S'e pëlqej S'e pëlqej
0
S'e pëlqej
Dështim Dështim
0
Dështim
Peshkop Peshkop
0
Peshkop
E pëlqej E pëlqej
0
E pëlqej
Dashuri Dashuri
0
Dashuri
O perëndi O perëndi
0
O perëndi
E frikshme E frikshme
0
E frikshme
Hallall Hallall
0
Hallall
Ça dreqin Ça dreqin
0
Ça dreqin

Komente

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shpërndaje!

Shpërndaje emocionin me miqtë e tu më të afërt!