5 Filmat ku aktorët u dashuruan me të vërtetë


0
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Këta janë disa nga filmat ku aktorët nuk pretendonin të ishin në dashuri por janë treguar mëse të sinqertë.

 

Gigli

2003

                                

Gigli

 

Sipas historisë së filmit, Ricki (Jennifer Lopez) një vrasëse dhe një feministe, bie në dashuri me një djalë karizmatik të quajtur Larry (Ben Afleck). Sapo e njohu atë jeta e saj duket sikur shpërthen nga ngjyrat. Fakti qëndron se të dy aktorët nisën një histori romantike midis njëri tjetrit gjatë xhirimeve.

 

Vicky Cristina Barcelona

2008

 

Vicky barcelona

 

Në film, Penelope Cruz dhe Javier Bardem luajtën rolin e një çifti të martuar me mardhënie  të çudtishme. Të dy karakterët “hot” të filmave spanjoll ishin në një mardhënie shumë pasionante. Këto fishekzjarre ndjenjash përfunduan në një romance dhe evoluan në një martesë madhështore.

 

Cruel Intentions

1999

 

Cruel Intentions

 

Cfarë ne zakonisht quajmë “kishte kimi në dashurinë e tyre” ndodhi midis aktores Reese Witherspoon dhe Ryan Phillippe gjatë kohës që punon për filmin Cruel Intentions. Kjo tregon se pse filmi ka dalë aq mirë sepse ata ishin të sinqertë në atë cka ndjenin.

 

The Apartment

1996

 

The apartment

 

Gjatë filmit, ndjenjat lulëzuan midis aktores Italiane Monica Belluci dhe aktorit francez Vincent Cassel, ku ky i fundit kishte reputacionin si një donzhuan i vërtetë. Një çift lindi, i cili mbeti si një nga më të bukurit për shumë vite në historinë e kinematografisë.

 

The Rum Diary

2010

The Rum diary

 

The Rum Diary është i rëndësishëm për Johnny Depp, i dashuruar nga miliona femra nëpër botë. Kjo sepse ai ra në dashuri me bjonden Amber Heard. Pasi mbaruan të gjitha filmimet, më në fund ai i propozoi aktores!

 

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Ju pëlqen? Shpërndajeni me miqtë tuaj!

0

Cili është reagimi juaj?

Lot Lot
0
Lot
Acaruese Acaruese
0
Acaruese
Hutuese Hutuese
0
Hutuese
Prekëse Prekëse
0
Prekëse
E këndshme E këndshme
0
E këndshme
Dreqin Dreqin
0
Dreqin
S'e pëlqej S'e pëlqej
0
S'e pëlqej
Dështim Dështim
0
Dështim
Peshkop Peshkop
0
Peshkop
E pëlqej E pëlqej
0
E pëlqej
Dashuri Dashuri
0
Dashuri
O perëndi O perëndi
0
O perëndi
E frikshme E frikshme
0
E frikshme
Hallall Hallall
0
Hallall
Ça dreqin Ça dreqin
0
Ça dreqin

Komente

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shpërndaje!

Shpërndaje emocionin me miqtë e tu më të afërt!