23 fotot që nuk kanë nevojën e Photoshop për tu dukur të mahnitshme


0
Eklipsi
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Planeti ynë është shumë i bukur dhe ne mezi presim të kapim detaje të mrekullueshme prej tij që na bëjnë ta adhurojmë akoma më shumë. Ndonjëherë na duhet thjesht të shohim bukurinë e gjërave të thjeshta përball nesh.

 

Reflektimi i qiellit duket si një portal për në botën tjetër

Qielli

 

Një stuhi e mrekullueshme rrufesh

rrufe

 

Brenda një kitareje

kitare

 

Kështu bie borë në Atlai

 Atlai
 

Nën metropol

Metropol

 

Mbi një akademi artesh

Akademi artesh

 

Rruga që ndaloi zjarrin

Rruga qe ndaloi zjarrin

 

Duke fluturuar nën hënë

Avioni nen hene

 

Krijimi i një stuhi rrufesh fotografuar nga 11,000 metra lartësi

Rrufe

 

Një breshkë uji e mbuluar nga algat

breshke uji

 

Perëndia e rrufeve e filmuar në Novorossiysk

Rrufe

 

Mali që ndriçon

Mali qe ndricon

 

Fluturimi i një rakete

Fluturimi i raketes

 

Stërvitja e mëngjesit në regjiment Kinez

regjimenti Kinez

 

Zog i fotografuar nga një xham i thyher

Zogu

 

Kufiri i bardhë midis Italisë dhe Zvicrës

Kufiri i Italise dhe Zvicres

 

Si duket shiu nga larg

Shiu nga larg

 

Cfarë është fshehur nën iceberg

Iceberg

 

Ujëvara në perëndim

Ujevara

 

Dhe loja u ndalua…

Loja u ndalua

 

Kampionia japoneze e notit të sinkronizuar 

Noti i sinkronizuar

 

Avioni që tërheq ylberin

Avioni dhe ylberi

 

Copëza akulli në formë petulle

akull ne forme petulle

 

Eklipsi në kanionet në Arizona

Eklipsi

 

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Ju pëlqen? Shpërndajeni me miqtë tuaj!

0

Cili është reagimi juaj?

Lot Lot
0
Lot
Acaruese Acaruese
0
Acaruese
Hutuese Hutuese
0
Hutuese
Prekëse Prekëse
0
Prekëse
E këndshme E këndshme
0
E këndshme
Dreqin Dreqin
0
Dreqin
S'e pëlqej S'e pëlqej
0
S'e pëlqej
Dështim Dështim
0
Dështim
Peshkop Peshkop
0
Peshkop
E pëlqej E pëlqej
0
E pëlqej
Dashuri Dashuri
1
Dashuri
O perëndi O perëndi
0
O perëndi
E frikshme E frikshme
0
E frikshme
Hallall Hallall
0
Hallall
Ça dreqin Ça dreqin
0
Ça dreqin

Komente

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shpërndaje!

Shpërndaje emocionin me miqtë e tu më të afërt!