23 fotot që nuk kanë nevojën e Photoshop për tu dukur të mahnitshme


0
Eklipsi
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Planeti ynë është shumë i bukur dhe ne mezi presim të kapim detaje të mrekullueshme prej tij që na bëjnë ta adhurojmë akoma më shumë. Ndonjëherë na duhet thjesht të shohim bukurinë e gjërave të thjeshta përball nesh.

 

Reflektimi i qiellit duket si një portal për në botën tjetër

Qielli

Një stuhi e mrekullueshme rrufesh

rrufe

Brenda një kitareje

kitare

Kështu bie borë në Atlai

 Atlai

Nën metropol

Metropol

Mbi një akademi artesh

Akademi artesh

Rruga që ndaloi zjarrin

Rruga qe ndaloi zjarrin

Duke fluturuar nën hënë

Avioni nen hene

Krijimi i një stuhi rrufesh fotografuar nga 11,000 metra lartësi

Rrufe

Një breshkë uji e mbuluar nga algat

breshke uji

Perëndia e rrufeve e filmuar në Novorossiysk

Rrufe

Mali që ndriçon

Mali qe ndricon

Fluturimi i një rakete

Fluturimi i raketes

Stërvitja e mëngjesit në regjiment Kinez

regjimenti Kinez

Zog i fotografuar nga një xham i thyher

Zogu

Kufiri i bardhë midis Italisë dhe Zvicrës

Kufiri i Italise dhe Zvicres

Si duket shiu nga larg

Shiu nga larg

Cfarë është fshehur nën iceberg

Iceberg

Ujëvara në perëndim

Ujevara

Dhe loja u ndalua…

Loja u ndalua

Kampionia japoneze e notit të sinkronizuar

Noti i sinkronizuar

Avioni që tërheq ylberin

Avioni dhe ylberi

Copëza akulli në formë petulle

akull ne forme petulle

Eklipsi në kanionet në Arizona

Eklipsi

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Ju pëlqen? Shpërndajeni me miqtë tuaj!

0

Cili është reagimi juaj?

Lot Lot
0
Lot
Acaruese Acaruese
0
Acaruese
Hutuese Hutuese
0
Hutuese
Prekëse Prekëse
0
Prekëse
E këndshme E këndshme
0
E këndshme
Dreqin Dreqin
0
Dreqin
S'e pëlqej S'e pëlqej
0
S'e pëlqej
Dështim Dështim
0
Dështim
Peshkop Peshkop
0
Peshkop
E pëlqej E pëlqej
0
E pëlqej
Dashuri Dashuri
1
Dashuri
O perëndi O perëndi
0
O perëndi
E frikshme E frikshme
0
E frikshme
Hallall Hallall
0
Hallall
Ça dreqin Ça dreqin
0
Ça dreqin

Komente

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shpërndaje!

Shpërndaje emocionin me miqtë e tu më të afërt!