12 Foto të ushqimeve tona të përditshme që do t’ju habisin…


0
fruta te thata
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Ditë për ditë na rastis që të përballemi me ushqime dhe vakte normale. por disa herë ndodh që të shohim vërtetë gjëra të cuditshme.

 

Farat e luleshtrydhes që shpërthejnë sa janë akoma në të

Luleshtrydhe

                                  Një salcice boshe

Salcice

 

                                Banane dy në një

Banane

 

Ushqim mikrovali që duket aq i bukur sa dhe reklama

Peshk

 

                               M&M në formë ovale

M&M

 Një copë mishi që duket si jashtë fokusit të kamerës

Mish

 

                       Bostan vetëm me lëvozhgë

Bostan

 

   Në këtë mënyrë nuk e harron kurrë kur skadon

Kos frutash

 

                 Një gaforre brenda një midhjeje

Midhje

 

              Kur harron pa ngrënë lakrën e kuqe

laker e kuqe

 

          Kjo luleshtrydhe duket si Super Mario

luleshtrydhe

 

 

 

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Ju pëlqen? Shpërndajeni me miqtë tuaj!

0

Cili është reagimi juaj?

Lot Lot
1
Lot
Acaruese Acaruese
0
Acaruese
Hutuese Hutuese
0
Hutuese
Prekëse Prekëse
0
Prekëse
E këndshme E këndshme
0
E këndshme
Dreqin Dreqin
0
Dreqin
S'e pëlqej S'e pëlqej
0
S'e pëlqej
Dështim Dështim
0
Dështim
Peshkop Peshkop
0
Peshkop
E pëlqej E pëlqej
0
E pëlqej
Dashuri Dashuri
0
Dashuri
O perëndi O perëndi
0
O perëndi
E frikshme E frikshme
0
E frikshme
Hallall Hallall
0
Hallall
Ça dreqin Ça dreqin
0
Ça dreqin

Komente

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shpërndaje!

Shpërndaje emocionin me miqtë e tu më të afërt!