10 fotot e qenve më qesharakë


0
qen
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Ja vlen ta shpenzoni kohën tuaj duke parë fotot qesharake të këtyre qenve. Duam të falenderojmë të zotët e qenve që kanë postuar këto foto. Ne mblodhëm fotot më humoristike dhe shpresojmë t’ju ngrejmë sado pak humorin.

 

 

Qeni im ishte larguar nga shtepia, dhe pas disa orësh që po kërkoja kthehem në shtepi dhe shoh këtë…

qen

 

 

Sapo gjeta një fokë në kuzhinn time…

qen

 

 

Ata mendojnë se po i coj tek veterineri por në fakt po shkojmë në park…

qen

 

 

Qeni im mendon se duhet të presë në rradhe për të ngrënë

qen

 

 

E gjeta duke futur duart në cantën e mamasë time..

qen

 

 

Çdo ditë që nxjerr qenin tim për shëtitje, ai gjen shkopin më të gjatë për qentë e medhenj…

qen

 

 

 Çdo herë që në shtëpinë tonë ndizet fshirsja me korrent

qen

 

 

Ajo është shtatzënë dhe kjo është mënyra sesi fle…

qen

 

 

Dallohet shumë mirë se kujt nuk i pëlqen të ngrihet shpejt nga gjumi…

qen

 

 

Qeni im gjithmonë ka dëshiruar të bëhej fotomodel…

qen

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Ju pëlqen? Shpërndajeni me miqtë tuaj!

0

Cili është reagimi juaj?

Lot Lot
0
Lot
Acaruese Acaruese
0
Acaruese
Hutuese Hutuese
0
Hutuese
Prekëse Prekëse
0
Prekëse
E këndshme E këndshme
0
E këndshme
Dreqin Dreqin
0
Dreqin
S'e pëlqej S'e pëlqej
0
S'e pëlqej
Dështim Dështim
0
Dështim
Peshkop Peshkop
0
Peshkop
E pëlqej E pëlqej
0
E pëlqej
Dashuri Dashuri
0
Dashuri
O perëndi O perëndi
0
O perëndi
E frikshme E frikshme
0
E frikshme
Hallall Hallall
0
Hallall
Ça dreqin Ça dreqin
0
Ça dreqin

Komente

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shpërndaje!

Shpërndaje emocionin me miqtë e tu më të afërt!